Polskie

Witamy do Urban Wellness

Nasza misja jest uczynienie dobrego samopoczucia przez praktyczna i realistyczna praktyke. Chcemy zjednoczyć członków nasych społeczności i wzbudzać w nich do osiegnienia zdrowego rozwinięcia obaj w swoim życiu  i w swoich stosunkach między innymi. Nasza wizja jest żeby zlikwidować piętna zdrowia psychicznego przez stworzenie  swiadomosc, dzięczność i akceptacja dbanie o zdrowie umysłowe. Nasi terapeuci współpracują z klientami zeby mogli się połączyć się ze sobą i z innymi, pokonywać obecne i  przeszłe doświadczenia które nie były przetworzone, i wynaleźć głębsze zrozumienie i współczucie.  Urban Wellness zapewnia usługi psychoterapi i badania psychologiczne dla osób oddzielnych, par i rodzin w szystkich fazach życia.

Terapeuta Jolanta Jarosz McNamara oferuje terapie w języku Polskim. Proszę kliknąć na jej zdjęcie aby przeczytać jej biografie.

Jolanta Jarosz McNamara, LCPC

NOWI KLIENCI

Gotowi na pierwszy krok w nawiązaniu kontakt z kimś w Urban Wellness? Naszym celem jest żeby pomoc ze klient się czuje wygodnie, zrozumiały i wysłuchany.

Razem ta podróż przejdziemy i pomożemy klientu osiągnąć swoje cele. Zadzwoń do nas pod numer (773) 774-444 x0, aby porozmawiać z naszym koordynatorem

spotkań, lub napisz do nas, korzystając z poniższego formularza.

Nasze biuro jest otwarte na wyznaczone czasy i nie posiadamy recepcji. Na spotkania to się tylko umawia albo telefonicznie lub e-mail, nie w biurze. Dziękujemy.

Urban Wellness jest praktyka bez papieru. Proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy co najmniej 48 godzin przed pierwsza wizyta, na tablecie, smartfonie lub komputerze. Prisze  pamiętać ze wypełnienie formularza zajmuje 10 – 15 minut, ponieważ ze zawiera pytania które pomogą terapeucie dowiedzieć się ważne informacje o klientce.

Chociaż w naszych gabinetach mamy iPada, administracyjny personel nie zawsze jest na miejscu i twój terapeuta może przeprowadza sesje z innym klientem przed Spotkaniem z tobą. Wypełnianie formularza zgłoszeniowego na miejscu może skrócić początkowy czas sesji, dlatego zalecamy wypełnienie jak naj prędzej. Jeśli pierwsze spotkanie jeszcze nie było umówione, proszę zadzwonić pod numer (773) 774-4444 x0 lub można przesłać formularz kontaktowy.

Nasza pierwsza sesja

$180

Nasza pierwsza sesja

$155

Nasza pierwsza sesja kosztuje $180 dla terapeutę i $190 dla psychologa.

Wszystkie kolejne sesje kosztują $155 dla terapeutę i $180 dla psychologa.

**W przypadku klientów korzystając z ubezpieczeń, przyjmujemy stawkę zawarta w ramach tego ubezpieczenia.

Przyjmujemy następujące ubezpieczenia:

-Blue Cross Blue Shield PPO

-Humana

-United Healthcare

*Rozliczymy się również w przypadku innych ubezpieczeń. Proszę zadzwonić po więcej informacji.

ODWOŁANIE i BRAK POKAZU

Wszystkich naszych klientów traktujemy z priorytetem, zachowując przedzial czasu dla każdej osoby z która się spotykamy. Kiedy klienci odwołują wizytę, terapeuci ofiarują ten przedział czasu innym klientom, którzi chcą wizytę w danym tygodniu. Gdy klient odwołuje sesje później niż 24 godziny przed wizyta lub nie pojawiają się, inni klienci tracą możliwość umówienia się z terapeuta.

 

Jeśli klient chce odwołac spotkanie, prosimy o kontakcie z terapeuta co najmniej 24 godzin przed spotkaniem. Każdy który odwoła wizytę później niż 24 godzin przed spotkaniem zostanie obciążony pełna opłata za sesje ($155 dla terapeutę i $180 dla psychologów. Ubezpieczenie nie obejmuje późne odwołanie i brak pokazu dlatego klient jest odpowiedzialny za zapłatę. Policzymy klienta kartę kredytowa jeśli klient nie odwoła spotkanie wcześniej niż 24 godziny przed zamówiona sesje albo nie przyjdzie na sesje bez kontaktu.

Dziękujemy

0 Comments